Aktuális állásajánlatunk

A Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatóság felvételt hirdet

szarvasi központjába

pénzügyi ügyintéző

munkakör betöltésére.

Feladatok:

Az Igazgatóság teljes működésében zajló gazdasági eseményeket alátámasztó beérkezett és kimenő számlák integrált számviteli rendszerben történő könyvelése, valamint elemzés és monitoring tevékenységhez kapcsolódó adatgyűjtés.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

-        szakirányú felsőfokú végzettség (kiemelten pénzügyi, közgazdasági végzettség),

-        mérlegképes könyvelő regisztráció megléte,

-        B kategóriás járművezetői engedély.

Előnyt jelent:

-        államháztartási számvitel területen szerzett szakmai tapasztalat,

-        integrált könyvviteli szoftver ismerete.

Az illetmény és egyéb juttatások megállapítása a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény alapján történik.

Kérjük, szakmai önéletrajzukat a kmnp@kmnp.hu e-mail címre eljuttatni.

A jelentkezés beérkezésének határideje: 2024. július 15.

A felhívással kapcsolatosan további információt Farkas Máténé gazdasági igazgatóhelyettes nyújt a +36 30 475 1769-es telefonszámon.